KAAN ÇANTA DÜNYASI KİMDİR

Kaan Çanta Dünyası 2010 yılında yerel alanda hizmet vermeye başladı, 2020 yılının ilk yarısında yerel olarak verdiği hizmetleri e-ticaret ortamına taşımaya başlamıştır.

uluslararası moda trendlerini takip ederek dünya modasını yansıtan ürünleri müşterileri ile bir araya getirmiştir. Yaptığı cesur ve yenilikçi girişimlerle Kaan Çanta Dünyası, Türkiye’de özellikle gençler arasında moda anlayışının gelişmesini sağlamıştır. Modern, rahat, her zaman kaliteli ve farklı olma prensipleri doğrultusunda müşterilerine erişilebilir ürünler sunmayı hedefleyen Kaan Çanta Dünyası, sezona damgasını vuran ürünlerini her koleksiyonuyla müşterilerinin beğenisine sunmaktadır.

Uygun fiyat anlayışı ve kaliteli ürün mantığı ile ürünlerimizi siz değerli müşterilerimiz için tek tık ile kapınıza kadar getiriyoruz.

 

VİZYON / MİSYON

Misyonumuz: Daima günceli yakalamak; müşterilerimizin yalnızca şu anki isteklerine değil gelecekte ne isteyeceklerine de odaklanmak; zevkli, ulaşılabilir ve kaliteli ürünler sunarak özdekine kıymet veren bir yol arkadaşı olmaktır.

Vizyonumuz: Keşfettiğimiz coğrafyalarda yer alan müşterilerimizin tercih ettiği ilk üç marka arasında yer almak ve her evde en az bir Kaan Çanta Dünyası ürününün bulunmasını sağlamaktır.

 

DEĞERLERİMİZ

Müşteri Odaklılık

Tüm süreçlerimizi müşteri mutluluğunu esas alarak yönetir ve müşterilerimize fayda sağlamak için çalışırız. Her zaman kibar, sıcak ve güler yüzlü davranırız.

Çözüm Odaklılık

Müşterilerimizi en iyi şekilde anlamaya çalışırız. Onların ihtiyaçlarına en doğru şekilde yanıt verecek en uygun çözümleri üretiriz.

Takım Çalışması

Başarının ekip çalışmasının ürünü olduğuna inanır ve takım ruhuna değer veririz. Birbirimize karşı saygılı, dürüst ve içten davranırız.

Adanmışlık

İşimizi yalnızca mesleğimiz değil aynı zamanda tutkumuz olarak görürüz. Yaptığımız işin sorumluluğunu alırız, gerektiğinde inisiyatif kullanırız.

Yenilikçilik

Olaylara farklı bakış açıları ile yaklaşarak işimizi daha iyi yapmak, kendimizi ve ekibimizi geliştirmek için çalışırız.

78

Shopping cart

No products in the cart.